tatuaż napis

Tatuaże są w modzie i tak naprawdę nic nie wskazuje na to, że ta moda miałaby przeminąć. Choć wielu osobom wydaje się, że tatuaże były związane wcześniej tylko z subkulturą więzienną, to tak naprawdę ich historia jest zdecydowanie dłuższa. Otóż tatuaże miały znaczenie rytualne i mogli pozwolić sobie na nie tylko nielicznie. Jednak czasy się zmieniły i świetnie wykonany tatuaż owszem może mieć znaczenie symboliczne, ale głównie jest dekoracją ciała. Bardzo popularne są tatuaże w formie napisów, jednak czy warto na nie się zdecydować? Oto jest właśnie pytanie.

Tatuujesz się i nie żałujesz

tatuaże na dłoniach

Oczywiście decyzja o tatuażu musi być w pełni przemyślana. Na pewno nie można jej zrobić pod wpływem impulsu. Duże znaczenie ma też salon tatuażu, który oczywiście musi być profesjonalny. Oddanie się w ręce tatuażysty amatora może zakończyć się tatuażem, którego będziemy się wstydzić, bądź też edukować i ostrzegać innych pokazując go w internecie z dopiskiem: ?czym kończy się oszczędzanie na tatuażu?. Zatem, gdy już znajdziemy salon tatuażu to możemy wybrać odpowiedni motyw. Owszem decyzję możemy też podjąć wcześniej. Wielu osobom podobają się tatuaże napisy. Tutaj możliwości jest wiele, ale czy wszystkie są dobre? Otóż nie! Niewątpliwie ciekawie prezentują się tatuaże znaki chińskie, np. z sentencją, czy znaki astralne. Jest jednak jedno "ale". Jeżeli nie znasz chińskiego to musisz mieć olbrzymie zaufanie do tatuażysty. Taki z profesjonalnego studia tatuażu nie popełni błędu, gdyż wpływa to na jego renomę, natomiast amatorzy nie tylko mogą popełnić błędy, ale zamiast sentencji, na której nam zależy możemy mieć wytatuowanego "kurczaka curry". Oczywiście nie dotyczy to tylko znaków chińskich, ale tak naprawdę błędy można popełnić w każdym języku i tak do "kanonów obciachu" przeszły już na stałe tatuaże: "never don't give up", bądź również kultowy napis "ukohana rzona"- razi po oczach, prawda?

Tatuaże ? symbol miłości i oddania

Tatuaże napisy mogą świetnie ukazać naszą miłość do drugiej osoby. Zatem bardzo popularne stały się tatuaże z imieniem ukochanej/ukochanego. Najczęściej taki motyw tatuuje się na wewnętrznej stronie ręki, również świetnie prezentuje się tatuaż na obojczyku, czy nawet barku. Oprócz imienia dodatkowo można zdecydować się na tatuaż ze znakiem nieskończoności, który choć minimalistyczny to wyraża naprawdę wiele. Oczywiście takie tatuaże polecane są dla osób, które wierzą w wieczną miłość, gorzej jak dojdzie do rozstania. Wtedy pozostaje noszenie golfu, albo też usunięcie napisu. Jest jednak miłość, która jest bezwarunkowa i nigdy się nie kończy, to oczywiście miłość do dziecka. Dlatego taki tatuaż to także świetny pomysł. Imię i data narodzin ukochanego dziecka to także ciekawy tatuaż, a przy okazji ukazujący największą miłość.

Tatuaże ? motta życiowe

tatuaże napisy

Każdy z nas ma jakieś credo, którym kieruje się w życiu. Motta, czy też przekonania są świetnym pomysłem na tatuaż. Otóż możemy wytatuować sobie ważną dla nas sentencję, bądź taką, która jest bliska naszemu sercu. Możemy także wyrazić swoje przekonania. Tutaj warto zdecydować się na wytatuowanie całego teksu, a gdy jest bardzo długi to wystarczy tylko najważniejsza część, choć są i tacy, którzy decydują się na wytatuowanie fragmentu Pisma Świętego, który jest dla nich ważny, bądź też odmienił ich życie.

Tatuaże motywacyjne ? bądź pewna siebie!

Bycie pewnym siebie zwiększa naszą atrakcyjność i poprawia samopoczucie, zatem warto jak mantrę powtarzać sobie przed lustrem swoje zalety. Można również wytatuować sobie hasła motywacyjne, które mają dla nas jakieś znaczenie. Zatem można zdecydować się na napis "be yourself", czy też "beliver", bądź"strong". Możliwości jest naprawdę sporo. Dobrym pomysłem wydaje się być też cytat z ulubionej książki. Osoby, które mają za sobą ciężką walkę np. z chorobą, często tatuują sobie hasło "never give up", które ukazuje walkę, siłę i pokonywanie trudności, choć bywa i tak, że wiele osób tatuuje sobie ten napis, bo im się zwyczajnie podoba, choć ma on znaczenie nie tak prozaiczne, a tym bardziej próżne.

Tatuaże napisy, które są wykonane w profesjonalnym studiu tatuażu to świetny pomysł. Oczywiście warto zdecydować się na napis, który jest dla nas ważny i jednocześnie ma wartość symboliczną. Taki tatuaż będzie czymś więcej niż tylko ozdobą.

Polecamy sprawdzone sklepy z kolczykami

Najnowsze komentarze

Kto jest online?

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.