Temat: Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku. (1/2) - Body Piercing Forum

  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku.

Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku. 11 lata 10 miesiąc temu #666

Mam kolczyka od 4 tyg robiłam w studiu piercingu . Kolczyka mam z tytana i Przemywam go takim płynem co dostałam od nich ale bardziej używam Sprayu octenisept . I koło kuleczek mam nadal lekko czerwone i mam koło kuleczek takie coś białe i to jak by wysycha do strupka . I tak mam ci dziennie co to jest mam sie tym martwić ? Zejdzie mi to ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku. 11 lata 10 miesiąc temu #667

  • szenia
  • szenia Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • "Moda przemija, styl pozostaje." ? Coco Chanel
  • Posty: 386
  • Otrzymane podziękowania 23
  • Oklaski: 9
Zaczerwienienie wokół kolczyka jest normalnym objawem i bardzo dobrze, że stosujesz octenisept - dalej to rób. Dodatkowo możesz robić sobie okłady z szałwii na pępek. To co wydobywa się z miejsca przekłucia to osocze, które faktycznie zasycha tworząc strupek ale to zmiękczaj octeniseptem lub solą fizjologiczną i patyczkiem do ucha zbieraj to oczyszczając skórę jak i kolczyk. Kolczyk w pępku może goić się do 6 miesięcy więc cierpliwości a będzie wszystko ok i nie masz się czym martwić masz objawy takie jak praktycznie wszyscy :D
Szenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku. 11 lata 10 miesiąc temu #668

Dziękuje ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku. 11 lata 10 miesiąc temu #674

A i jeszcze mam takie małe pytanie :) moge iść na solarium na 10 min i kolczyka mam z tytana? I Wgl za 2 tyg jadę do polski i mam pytanie czy będę mogła sie opałac i kąpać ? :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku. 11 lata 10 miesiąc temu #675

HA i jeszcze czy to jest różnica bo teraz mam z tytana kolczyka i czy to bedzie różnica ze zmienię na chirurgiczna stale czy jak to sie nazywa xD
Ostatnio zmieniany: 11 lata 10 miesiąc temu przez Klaudiiian15.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku. 11 lata 10 miesiąc temu #676

  • szenia
  • szenia Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • "Moda przemija, styl pozostaje." ? Coco Chanel
  • Posty: 386
  • Otrzymane podziękowania 23
  • Oklaski: 9
Zapomnij o solarium do pełnego wygojenia. Masz dobry kolczyk z tytanu i na razie nie wymieniaj na stal dopóki pępek nie będzie w pełni zagojony. Co do opalania i pływania to ostrożnie. Uważaj na piasek żeby nie dostał się na skórę no i woda użytku publicznego może zawierać dużo bakterii, co może doprowadzić do stanu zapalnego. Miej przy sobie zawsze w zanadrzu sól fizjologiczną do przemywania pępka. Ale jak pępek się już zagoi to hulaj dusza :D
Szenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku. 11 lata 9 miesiąc temu #687

Mam problem pojechałam do salonu tam gdzie robiłam kolczyka żeby facet zobaczył czy wszystko jest ok . I powiedział ze wszystko jest ok i jak bym chciała to może mi zmienić kolczyka to sie zgodziłam , zmienił mi na chirurgiczna stale i na drugi dzień zobaczyłam ze mam spuchnete wokół kuleczek i zaczerwinone i mnie trochę bolało więc wyciagniekam go popryskalam sprayem ocy... Coś tam :D i wsadzilam tego co miałam z tytana . Mam spuchniete tez w środy chyba bo nawet nie mogłam wsadzić kolczyka sporwotem . Przełozylam lodem i trochę znikło opuchniecie :... Ale boje sie ze coś mogło sie stać tam :/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku. 11 lata 9 miesiąc temu #689

niepotrzebnie go wyjęłaś.. miałaś isć spowrotem do salonu żeby tam ci wyjął i dał spowrotem tamten tytanowy. widocznie ci stal chirurgiczna nie służy. a teraz tez na Twoim miejscu bym do niego poszla niech ci wlozy kolczyk chyba ze sie nie boisz bólu to sobie zdezynfekuj i sama wsadz i zostaw ! bo on bedzie sie zaczeswieniał i czasem nawet ropial . mi sie goil 6 miesiecy kolczyk w pepku, i jakos dalam sobie rade bez wyjmowania
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku. 11 lata 9 miesiąc temu #691

Tsa chętnie bym pojechała do niego ale ze to jest bardzo daleko to nie da rady .. On nawet mi dobrze nie popatrzył . No wolałam zmienić niż żeby mnie bolal i żebym gorzej miała a na stale chirurgiczna nie mam ani alergi a ni nic . Mi sie wydaje ze za szybko mi zmienił i tyle po 6 tyg to trochę zamalo ... Opuchlizna trochę zeszła ale nadal mam bardzo zaczerwione wokół kuleczek i spuchnete trochę ... Więc teraz nie wiem co robić żeby mi zeszło jutro jadę do Polski nie wiem czy posmarowac jakaś mascia czy co :/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku. 11 lata 9 miesiąc temu #695

nie wyglada to za ladnie :/
nie wiem co robic ..
Ostatnio zmieniany: 11 lata 9 miesiąc temu przez Klaudiiian15.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku. 11 lata 9 miesiąc temu #696

  • szenia
  • szenia Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • "Moda przemija, styl pozostaje." ? Coco Chanel
  • Posty: 386
  • Otrzymane podziękowania 23
  • Oklaski: 9
Napisałam żebyś nie zmieniała teraz "masz babo placek" :( Zostaw tytan w pępku i rób wszystko tak samo jakbyś dopiero co przekłuła pępek czyli octenisept i okłady z rumianku na pępek.
Szenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku. 11 lata 9 miesiąc temu #697

  • szenia
  • szenia Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • "Moda przemija, styl pozostaje." ? Coco Chanel
  • Posty: 386
  • Otrzymane podziękowania 23
  • Oklaski: 9
Wooo okropnie ;( Jeśli zależy Ci na kolczyku w pępku to nie baw się nim i dobrze dbaj o niego. Staraj się nie pływać i nie opalać na wakacjach - przykro mi.
Szenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku. 11 lata 9 miesiąc temu #698

Będę ja nie byłam pewna zmieniać ale jak facet powiedział ze jest ok to sie zgodziłam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku. 11 lata 9 miesiąc temu #699

  • szenia
  • szenia Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • "Moda przemija, styl pozostaje." ? Coco Chanel
  • Posty: 386
  • Otrzymane podziękowania 23
  • Oklaski: 9
Tak czasami jest, że wydaje się, że przekłucie jest wygojone z zewnątrz a w środku nie stabilne tkanki. Cierpliwości i dobrej higieny.
Szenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Zaczerwienienie wokół kolczyka w pępku. 11 lata 9 miesiąc temu #700

No tak :) zdj było robione zaraz jak to zobaczyłam teraz to nie mam takiego czerwonego Przemywam go cały czas octeniseptem .. Będę o niego napewno teraz dobrze dbac żeby jak najszybciej mu sie wygojilo i zeszło . I dziękuje za pomoc !!:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.082 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::