Temat: Duża twarda kulka wokół kolczyka (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Duża twarda kulka wokół kolczyka

Duża twarda kulka wokół kolczyka 9 lata 8 miesiąc temu #1778

  • MVisine
  • MVisine Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Cześć :).
Mniej więcej 2 miesiące temu przekułam sobie wargę w dwóch miejscach, mianowicie były to snake bites. Wszystko było ładnie, tylko zrobiły mi się odciski mimo dłuższych kolczyków. Kilka dni temu przekłucie po lewej stronie wargi spuchło, ale szybko to zeszło. Wczoraj jednak zobaczyłam, że wokół miejsca przekłucia zrobiła się duża i twarda gula. Nie boli mnie, z przekłucia nie sączy się ropa, tylko jest to. Jakby ktoś był uparty, to wymiarowo mogę powiedzieć, że szerokie jest na jakiś centymetr - 7mm, coś takiego. Trochę mi zawadza.
Dodam, że ówcześnie obok miejsca przekłucia był już kolczyk. Zarósł, a kolejnego wykonano nie przechodząc przez bliznę po nim. Z wcześniejszym kolczykiem nie miałam problemów.
Jestem aktualnie w podróży, jeśli będę miała możliwość postaram się dodać zdjęcie.

Czy mogę się dowiedzieć, co to jest i (o ile w ogóle mogę) jak się tego pozbyć? :)

Wiem, że z opisu niewiele można wywnioskować, ale też niewiele mam do opisania.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duża twarda kulka wokół kolczyka 9 lata 8 miesiąc temu #1793

  • szenia
  • szenia Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • "Moda przemija, styl pozostaje." ? Coco Chanel
  • Posty: 386
  • Otrzymane podziękowania 23
  • Oklaski: 9
To jest zwykłe zaognienie przekłucia. Staraj się aby kolczyk (pręt) był zawsze czysty (zaschnięte osocze czyść aby nie podrażniał kanału przekłucia). Stosuj octenisept i będzie dobrze.
Szenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.085 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::