Temat: Przekłute sutki (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Przekłute sutki

Przekłute sutki 11 lata 8 miesiąc temu #753

Zastanawiam się nad wyjęciem kolczyków z sutków, jednak waham się ze względu na czułość, jakie mi zapewniły kolczyki. Pomimo, że sutki są elegancko zagojone, to podczas pieszczot kolczyki okropnie przeszkadzają i zahaczają, co nie jest już tak przyjemne.
Teraz najważniejsze pytania: Czy po wyjęciu i zarośnięciu dziurki, sutki dalej będą tak czułe, jak po przekłuciu, czy wrócę do odczuć jakie towarzyszyły przed przekłuciem? A może założyć inne kolczyki, które nie będą przeszkadzały w pieszczotach? Wyjmować, czy nie wyjmować?
Z góry ślicznie dziękuję!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przekłute sutki 11 lata 8 miesiąc temu #757

  • szenia
  • szenia Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • "Moda przemija, styl pozostaje." ? Coco Chanel
  • Posty: 386
  • Otrzymane podziękowania 23
  • Oklaski: 9
Jeśli piercing został prawidłowo wykonany to po wyjęciu kolczyków z sutków powinno być wszystko ok lecz doznania mogą się różnić od tych z przed przekłucia.
Szenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przekłute sutki 8 lata 8 miesiąc temu #2032

  • Debbie
  • Debbie Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Hej ;) piszę tutaj, ponieważ to się odnosi kolczyków w sutkach. Mam zamiar sobie zrobić i chciałam porozmawiać z szczęśliwym posiadaczem tych cudów! Mam parę pytań, takich standardowych itd. Było by fajnie gdyby ktoś mi odpisał tutaj (lub na maila ;)) i wtedy mogłabym się z nim skontaktować :)

Pozdro!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przekłute sutki 8 lata 7 miesiąc temu #2038

  • WithoutMe
  • WithoutMe Avatar
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 176
  • Otrzymane podziękowania 15
  • Oklaski: 6
Jeśli jeszcze się nie zdecydowałaś napisz do mnie, chętnie odpowiem na Twoje pytania :)
www.facebook.com/RojoPiercing/
Instagram: Rojo Piercing
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przekłute sutki 8 lata 2 tygodni temu #2138

  • Mackowiak
  • Mackowiak Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Hej! Jestem szczęśliwą posiadaczką sztangi w jednym sutku od 8 miesięcy. Przekłucie zostało wykonane w profesjonalnym salonie, ładnie się wygoiło. Założono mi standardową wersję sztangi (tę grubszą), nadal ciągle wystawała sztanga z lewej i z prawej strony. Nie wymieniałam jej, bo planowałam powiększenie piersi.
Piersi zostały powiększone, po zabiegu kolczyk został włożony.
Mój problem - kuleczki się delikatnie wciskają w skórę piersi poza obrębem sutka (nie w sutek, sutek jest ok bo sztanga nadal jest za długa). Piersi tak bardzo się "rozdęły"????. Powoduje to lekką drażliwość i dyskomfort.
Próbowałam coś podłożyć pod same kuleczki....rezultat oczywiście marny.

W czym problem? Powinnam się pozbyć kolczyka? Może zmienić rozmiar kuleczek na mniejszy?

Pomocy :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.078 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::