Tematy w Forum ogólne (1/1) - Body Piercing Forum

Zachęcamy nowych użytkowników forum do krótkiego przedstawienia się w tej kategorii. Przedstaw siebie, zapoznaj innych ze swoimi zainteresowaniami i pochwal się gdzie masz kolczyk.
34 Wątek 93 Odpowiedzi
przez Morbid
3 tygodni 21 godzin temu
Ta kategoria jest dla wszystkich, którzy myślą o zrobieniu kolczyka. Pytaj a forumowicze pomogą Ci zdecydować co przekłuć.
10 Wątek 33 Odpowiedzi
przez Emilia
6 lata 5 miesiąc temu
Szukasz bezpiecznego studia piercingu, piercera w Twojej okolicy lub możesz polecić takie miejsce? Napisz kogo polecasz, kogo nie, jakie mają ceny, jak dbają o higienę.
10 Wątek 41 Odpowiedzi
Ostatni Post: Siedlce
przez Nika117
7 lata 2 tygodni temu
Miejsce dla piercerów i właścicieli salonów piercingu, w którym można dyskutować nt. wykonywania zabiegów, sprzętu, narzędzi, kolczyków.
8 Wątek 46 Odpowiedzi
Ostatni Post: Czy trudniej jest wa ...
przez CrMBodymodificationsStudi
7 lata 8 miesiąc temu
Ogłoszenia! Chcesz coś sprzedać - kupić? A może oddać lub wymienić się? To jest miejsce poświęcone ogłoszeniom tylko i wyłącznie związanym z piercingiem (kolczyki do piercingu, narzędzia do piercingu).
9 Wątek 10 Odpowiedzi
Ostatni Post: Sprzedam ciekawe kol ...
przez sizame
8 lata 2 miesiąc temu
Chcemy poznać Twoje uwagi, by uczynić to miejsce bardziej przyjaznym naszym gościom i użytkownikom. Nie wstydź się zostawić nam swojej pochwały lub krytyki.
6 Wątek 13 Odpowiedzi
Ostatni Post: Kolczyk smiley
przez WithoutMe
8 lata 11 miesiąc temu

Nagłówek forum

W celu upowszechnienia dodatkowych informacji Twoim gościom i użytkownikom, na samej górze danej kategorii możesz umieścić nagłówek forum. Np. opis lub zasady każdej dla danej kategorii. Jest to pomocne w organizacji i przeglądaniu for.
Time to create page: 0.059 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::