Temat: problemy z nostrilem (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: problemy z nostrilem

problemy z nostrilem 5 lata 4 miesiąc temu #2324

dzien dobry, czy moge prosic o pomoc? a mianowicie chodzi o mojego nostrila, o ktorym juz pisalam na grupie, ale usunelam post, bo bylo troche jadu. moj piercer mowi, ze wszystko goi sie idealnie i ze obrzek jest normalny przy gojeniu, ale nie wiem czy to jest obrzek czy ziarnina (nigdy nie mialam ziarniny nawet w tunelach). czesto leci z niego krew i jakas biala maz, a czasami lekko zolta. raz jest tak ze jednego dnia nic nie leci, a raz wlasnie leci krew itp. kolczyk jest z tytanu a przeklucie bylo wykonane 10.11.18r. po przekluciu lepiej sie goil niz teraz. pare razy jak przecieralam twarz to zahaczylam o kolczyk i wtedy zaczelo sie paprac. najpierw wystawala obok kolczyka jakas czerwona gula, ale znikla po jakims czasie stosowania octeniseptu i kory z debu. teraz wydaje mi sie ze zrobila sie taka przezroczysta gula, moj piercer mowi ze to opuchlizna. czy powinnam dodac cos innego do pielegnacji kolczyka? od tego octeniseptu schodzi mi skora z nosa. nie nakladam makijazu wgl na twarz wiec nic nie dostaje sie w kanal przebicia. zalecenia mojego piercera nic nie pomogaja i caly czas sie upiera, ze mam stosowac kore z debu i octenisept. prosze o porade co to moze byc i czy powinnam dodac cos do pielegnacji przeklucia. ponizej dodaje zdjecia tej czerwonej guli i zdjec jak teraz wyglada kolczyk. wiem ze zdjecia nie sa az takie dobre, ale robilam je makro obiektywem i to jest max moich mozliwosci. z gory dziekuje i pozdrawiam.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.072 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::