Temat: Krzywe przekłucie? (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Krzywe przekłucie?

Krzywe przekłucie? 8 lata 2 miesiąc temu #2106

  • minii1997
  • minii1997 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Cześć wszystkim :) Wydaje mi się, że mam dość nietypowy problem i nie mogłam nigdzie znaleźć informacji. Mój problem polega na tym: przekłuwanie nosa odbyło się w profesjonalnym studio. Ba, dla pewności, że wszystko będzie super fajnie, super czysto, super porządnie pojechałam 300 km do Wrocławia (były też inne okoliczności ale pojechałam głównie ze względu na studio) I teraz pojawia się pytanie czy było warto? Pierwszyą alarmującą rzeczą było przekłucie igłą 1.2mm i włożenie kolczyka również 1,2 mm. Jak wiadomo użyta została również rurka w wyniku czego kolczyk był wpychany, ciągnięty na siłę bo 1,2+ rurka był znacznie grubszy niż dziurka . Nie mam pojęcia czy to normalne czy nie? Najważniejsze w tym wszystkim jest to że wystaje mi kolczyk. Został założony nostril. I ten cały zakrętasek w nosie mi wystaje na dole. Pomyślałam sobie, spoko, przesuwa się. Może tak ma być. Ale jakoś nie przypominam sobie żeby ktoś tak miał. Dzisiaj z powodu felernych ósemek zrobiłam zdjęcie rentgenowskie szczeny. I tu szczena mi opadła. Kolczyk jest zrobiony krzywo. Czy to normalne? Dodaję zdjęcie rengena i jeszcze jedno świeżo ze snapa na którym widac jak mi wystaje
w załączniku.
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez minii1997.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Krzywe przekłucie? 8 lata 2 miesiąc temu #2107

jest dobrze zalozony kolczyk odpowiednio do budowy anatomicznej
Piercing, skaryfikacje, implanty, suspension , modyfikacje ciala

crmbodymodifications.cba.pl/

www.facebook.com/C...M.Bodymodification.Studio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.078 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::