Temat: Czy zrobić Double Tongue? (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Czy zrobić Double Tongue?

Czy zrobić Double Tongue? 12 lata 9 miesiąc temu #164

  • sylfja
  • sylfja Avatar
ja mam pytanie . chcialabym dwa kolczyki w jezyku , mam juz jeden ale podobaja mi sie dwa :D co ja na to poradze :| ogolnie interesuje sie piercingiem i ludzmi ktorzy go wykonuja i posiadaja ale gdy rozmawialam z kolezanka fanką piercingu ona powiedziala mi ze nie wie czy rozsadne bedzie to gdy bede miala dwa kolczyki ., mowila ze moga sie ocierac i wygojony piercing moze sie podrazniac ;/ nie wiem co mam myslec . czy zrobic czy nie ? wiec chcialam sie spytac fachowca od tych spraw . pierwsze kłucie i gojenie zniosłam dobrze. co sądzisz ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Czy zrobić Double Tongue? 12 lata 9 miesiąc temu #165

  • szenia
  • szenia Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • "Moda przemija, styl pozostaje." ? Coco Chanel
  • Posty: 386
  • Otrzymane podziękowania 23
  • Oklaski: 9
Oczywiście można zrobić drugi kolczyk w języku, warunkiem jest to czy jest miejsce na drugi kolczyk (czyli jak długi jest język). Jeśli piercing będzie wykonany dobrze to kolczyki nie będą się o siebie ocierały. Pierwszy piercing może się podrażnić lecz po zejściu opuchlizny wróci do normy, drugi będzie się goił w swoim czasie. Do zabiegu trzeba będzie włożyć kolczyk długi do zagojonego miejsca (22mm.), aby nie był uciśnięty opuchlizną. A co do nowego przekłucia wiesz już na czym polega i co trzeba robić :lol:
Szenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.083 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::