Temat: ból, krew itp.. (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: ból, krew itp..

ból, krew itp.. 9 lata 10 miesiąc temu #1714

  • Laiff
  • Laiff Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Witam,

nie wiem czy ktoś jeszcze na tym forum działa bo tematy sa dośc stare, ale spróbuję szczęścia.. Ze 4 lata temu wyciągnąłem tunele z uszu 10mm (z wyboru, nie z powodu komplikacji), dziurka fajnie się zeszła, ale temat powrócił i chciałem na nowo tunele wsadzić. Zacząłem od rozepchnięcia dziurki do 5mm, trochę bolało ale weszło na tribioticu. Było wszystko okej, po tygodniu wsadziłem 7mm bez problemu. Po ok 4-5 dniach popełniłem głupotę i poszdłem na całość by znów móc nosić moje 10mm. Tribiotic, akrylowy rozpychacz 10mm i poleciałem z tematem, każdą dziurkę rozciągałem po 2h i z oporem wepchnąłem akrylowe plugi 10mm. Ranę na około przemywałem wodą utlenioną bo oczywiście jedno i drugie ucho pękło. Po ok 3 dniach od rozepchnięcia uszy były nadal lekko napuchnięte i obolałe, ale było to dość znośne. Dziś (4 dzień) postanowiłem dokładnie ogarnąć uszy i wyjąłem plugi. Odrazu polało się trochę krwi, rany wyglądają dość paskudnie jak to po rozciąganiu na pałę, ropy nie ma. Wypłukałem rany wodą utlenioną, wysmarowałem w bólu tribioticiem i wsadziłem umyte i wyparzone plugi. Problem polega na tym, ze po tym zabiegu uszy strasznie mi spuchły w przeciągu kilku minut, płatki są nabrzmiałe, czerwone i obolałe przy dotyku. Samo obracanie plugami nie boli, uszy mnie nie bolą jeśli nie dotykam. Pytanie jest następujące - jest szansa na wygojenie bez zmiany rozmiaru czy wbiłem sobie gwóźdź do trumny? Wiem, że moja praktyka jest wbrew zasadom powolnego rozpychania, które nie niesie za sobą konsekwecji, ale prosił bym mimo wszystko o pomoc. Jak pielęgnowac itp.

Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.072 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::