Temat: Infekcja, pomocy! (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Infekcja, pomocy!

Infekcja, pomocy! 8 lata 7 miesiąc temu #2047

  • Daria11
  • Daria11 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Cześć! Musicie mi pomóc! 1 lipca przekułam język. Wszystko ok, w zakładzie piercingowym, kolczyk sterylizowany przy mnie, igła wyciągana też. Ogólnie proces gojenia znosiłam dosyć ciężko, 0 jedzenia nawet zupy przez 3 dni, ból i płacz cały czas. Gdy już zaczęło być ok, zaczął się problem. Ok. 2 tygodnie temu powstał mi taki 'wulkan' skórny od dołu języka. Jest w nim niewielka ilość białej chyba limfy. Boli czasami, wkońcu odważyłam sie iść spytać co to jest z czym trochę wzlekałam i okazało się, że to chyba infekcja! Co bardzo możliwe, bo niestety po 2 tyg. skończyłam płukać dentoseptem, rumiankiem itd. i gdy odkręca mi się kuleczka brałam ręką go od dołu i podtrzymywałam żeby nie wypadł. Np. na polu nie było możliwości mycia rąk. Pani kazała mi przyjść w sobotę aby zmienić kolczyka na tytan. Pytała mnie przed przekuciem czy nie mam uczulenia na nykiel dlatego miałam ze stali. Zaleciła również smarować tribioticiem i dentoseptem płukać. Bardzo sie boje, co moge zrobic żeby mi nic nie było? Jak dbać do soboty o niego, czym najlepiej smarować? Nie chce go ściągać, za dużo się ocierpiałam i tak się dziwie że się odważyłam! Proszę pomóżciemi!! :( :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.066 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::