Temat: Powiększony 1 węzeł chłonny pod brodą (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Powiększony 1 węzeł chłonny pod brodą

Powiększony 1 węzeł chłonny pod brodą 10 lata 6 miesiąc temu #1506

  • Katarzyna
  • Katarzyna Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 7
  • Oklaski: 0
Witam, mam kolczyk w języku już prawie od 2 tygodni a od tygodnia cały czas powiększony jeden węzeł chłonny po lewej stronie pod brodą. Nie widać go, delikatnie tylko czuć jak nacisnę podnosząc głowę do góry, praktycznie nie boli. Nie wiem dlaczego dalej jest powiększony... A dodatkowo naczytałam się w internecie różnych dziwnych rzeczy... Kiedy to minie? Dodam jeszcze że język już się zagoił i że wszystko jest okej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Powiększony 1 węzeł chłonny pod brodą 10 lata 6 miesiąc temu #1507

A przypadkiem nie jestes zaziebiona? Wezly jako jedne z pierwszych reaguja w przypadku choroby, plus jezyk rowniez mogl sie nie wygoic, pielegnuj wedlug zalecen a dodatkowo obejzyj scianki jamy ustnej czy nie sa zaczerwienione, jezeli sa polecam aczac kuracje przeciw zaziebieniu, duzo cieplego i naturalnych antybiotykow jak czosnek :)
Piercing, skaryfikacje, implanty, suspension , modyfikacje ciala

crmbodymodifications.cba.pl/

www.facebook.com/C...M.Bodymodification.Studio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Powiększony 1 węzeł chłonny pod brodą 10 lata 6 miesiąc temu #1508

  • Katarzyna
  • Katarzyna Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 7
  • Oklaski: 0
Masz rację! Jakiś tydzień temu byłam dość poważnie przeziębiona, miałam chrypę, kaszlałam, do tego katar i ogólnie byłam osłabiona. Teraz jeszcze tylko mam katar i czasem kicham, to pewnie dlatego! Dzięki, na pewno będę o siebie dbać szaliki, herbatka z imbirem i jakoś dam radę. A już zrobiło mi się słabo bo się naczytałam w googlach o rakach i hivach XD
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.085 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::