Temat: Ból i zaczerwienienie dziąseł... (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Ból i zaczerwienienie dziąseł...

Ból i zaczerwienienie dziąseł... 10 lata 7 miesiąc temu #1488

  • Katarzyna
  • Katarzyna Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 7
  • Oklaski: 0
Dziś mija 5 a właściwie można powiedzieć że 4 dzień odkąd mam kolczyka w języku. Sam język goi się w porządku, opuchlizna jeszcze się trzyma, ale nic się z niego nie leje ani nie boli. Martwią mnie jedynie dziąsła przy dolnych zębach i to bardzo... Są czerwone, bardzo czerwone, lekko bolą i pojawia się na nich taka jakby biaława błona, gdy delikatnie ją zerwę, lekko krwawią... Zaczęłam czytać w internecie co to może być no i się doigrałam... PARADONTOZA, OSUWANIE SIĘ DZIĄSEŁ, WYPADANIE ZĘBÓW... Czy to możliwe? Boję się bo nie chcę wyciagać kolczyka gdyż z samym językiem wszystko jest okej! Dodam jeszcze że nie piję, nie palę, na początku płukałam usta płynem Colgate PLAX a od 2 dni DENTOSEPTEM. Co to może być? Boję się bardzo...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ból i zaczerwienienie dziąseł... 10 lata 7 miesiąc temu #1495

  • Morbid
  • Morbid Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 42
  • Otrzymane podziękowania 4
  • Oklaski: 4
Karadontoza po 4 dniach Ci nie grozi, nie zrywaj na pewno niczego co się tam dzieje, odstaw dentosept i zrób płukankę z sody oczyszczonej (płaska łyżka od zupy sody na szklankę przegotowanej wody) i płucz 2-3 x dziennie.
Kolczyk ugniata dziąsła, zmienisz na krótszy i będzie po problemie + kluki akrylowe.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ból i zaczerwienienie dziąseł... 10 lata 7 miesiąc temu #1498

  • Katarzyna
  • Katarzyna Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 7
  • Oklaski: 0
To jest w pewien sposób pocieszające ^^ A czy jeden powiększony węzeł chłonny, który nie boli sam z siebie, tylko jak go nacisnę (od 4 dni) to powód do zmartwień? Tym raze wyczytałam o zapaleniu dziąseł... Chyba powinni mi odciąć internet XD
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ból i zaczerwienienie dziąseł... 10 lata 7 miesiąc temu #1499

  • WithoutMe
  • WithoutMe Avatar
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 176
  • Otrzymane podziękowania 15
  • Oklaski: 6
Spokojnie mnie przy przekłuciu języka spuchły oba węzły i dziąsła przy zębach mądrości taka mam po prostu naturę ze jak coś się dzieje w jamie ustnej to od razu wszystko dostaje
dla własnego spokoju poczekaj na jeszcze inne odpowiedzi ;)
www.facebook.com/RojoPiercing/
Instagram: Rojo Piercing
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ból i zaczerwienienie dziąseł... 10 lata 7 miesiąc temu #1500

  • Katarzyna
  • Katarzyna Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 7
  • Oklaski: 0
Jesteście wielcy,dzięki:) Oby było dobrze! W poniedziałek jeszcze na wszelki wypadek idę do mojej piercerki, bo powiedziała żebym wpadła się pokazać. I jeszcze dodam że te dziąsła są zaczerwienione wszystkie (dolne) od zewnątrz nie od wewnątrz. A jak długo mogą się utrzymywać te powiększone węzły? Strasznie mnie to irytuje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ból i zaczerwienienie dziąseł... 10 lata 7 miesiąc temu #1501

  • Morbid
  • Morbid Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 42
  • Otrzymane podziękowania 4
  • Oklaski: 4
Opuchlizna około tygodnia nawet może się utrzymywać
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.077 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::