Temat: Pomocy :( Biały dziwny osad. (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Pomocy :( Biały dziwny osad.

Pomocy :( Biały dziwny osad. 10 lata 7 miesiąc temu #1446

  • Nicieqq
  • Nicieqq Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Hej. 2 dni temu przebiłam język w salonie piercingu oczywiście. Wszystko pięknie, opuchlizna jest mniejsza, ale zrobił mi się na nim jakiś taki osad niefajny, a na dodatek śmierdzi mi z buzi przez niego :(. Osocze zauważyłam już mi wylatuje z dolnej dziurki. Język od samego początku pukam szałwią i dentoseptem oraz pije rumianek i mam z niego kostki lodu. Mam strasznie długi kolczyk... Obija mi się o zęby co mnie irytuje. Mogę zmienić go na krótszy? Czytałam, że nie wolno, ale zależy mi i na kolczyku i na zębach. Dołączam zdjęcie; mam nadzieję, że mi pomożecie.

IMAG1230.jpg


IMAG1231.jpg
Ostatnio zmieniany: 10 lata 7 miesiąc temu przez szenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pomocy :( Biały dziwny osad. 10 lata 6 miesiąc temu #1456

  • Morbid
  • Morbid Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 42
  • Otrzymane podziękowania 4
  • Oklaski: 4
Nie płucz wszystkim na raz, trzymaj się jednego specyfiku.
Proponuję zrobić płukankę z sody oczyszczonej lub z kory dębu i tym albo tym płukać.
Osad jest normalną "przypadłością" w czasie gojenia i zniknie po zagojeniu kanału, możesz używać szczoteczki do zębów z główką do czyszczenia języka jeśli bardzo Ci to przeszkadza.
Listerine niebieskie też może pomóc.
Kostek lodu pamiętaj, że się nie ssie, mają leżeć na języku i go po prostu chłodzić, w trakcie ssania język pracuje co powoduje jego "męczenie", owszem lód zadziała tak, że opuchlizna się zmniejszy ale jak wróci CI naturalna ciepłota do jamy ustnej to język na bank dopuchnie z powrotem do wielkości sprzed lodu jeśli nawet nie bardziej z racji zmęczenia, natomiast jak leży sobie spokojnie i jest chłodzony kostką lodową z rumianku czy szałwii to może dopuchnąć do wielkości z przed lodu a z reguły puchnie trochę mniej.
Kolczyk wymienić jest najbezpieczniej dopiero po miesiącu i też nie szalej od razu z długościami, zacznij od 16mm. Niech się przyzwyczai, ponoś kolejny miesiąc i dopiero zmień na jeszcze krótszy w miarę potrzeby.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.083 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::