Temat: kolczyk do wargi (jaki) (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: kolczyk do wargi (jaki)

kolczyk do wargi (jaki) 10 lata 10 miesiąc temu #1157

  • adwokad
  • adwokad Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 13
  • Oklaski: 0
Witam. Mam 2pytania. Po pierwsze jakiej długości labreta wziąść na początek gojenia wargi oraz ewentualnie jaki nosic po tym jak zejdzie opuchlizna. Niestety w poblizu nie ma studia i musze sobie sam radzic. Po drugie czy podkówka jest bardzo nie wygodna? slyszalem ze tak jest
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kolczyk do wargi (jaki) 10 lata 9 miesiąc temu #1172

  • szenia
  • szenia Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • "Moda przemija, styl pozostaje." ? Coco Chanel
  • Posty: 386
  • Otrzymane podziękowania 23
  • Oklaski: 9
Do podkowy trzeba się przyzwyczaić. A pierwszy im dłuższy tym lepiej bo nie wiadomo jak wielka będzie opuchlizna po przekłucia (12 mm). Po wygojenia zazwyczaj jest to 8-10 mm.
Szenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kolczyk do wargi (jaki) 10 lata 5 miesiąc temu #1539

  • imef
  • imef Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Cześć. Planuję w najbliższym czasie zrobić sobie kolczyk monroe. A że to byłby mój pierwszy to mam kilka pytań. Od kilku dni przeglądam labrety w sklepach internetowych, co do długości zagadka rozwiązana - 12 mm, alergikiem nie jestem, więc materiał raczej nie ma znaczenia chyba, że któryś z nich powoduje szybsze gojenie ;>, jednak nie wiem jak to jest z grubością pręta, powinnam brać pod uwagę, że to będzie kolczyk, na którym, że tak powiem, będzie się goić? Przyznam, że najbardziej odpowiadałaby mi 1 mm - 1.2 mm. I chyba ostatnie pytanie... mam aparat na zębach, więc ciekawi mnie czy kolczyk będzie haczyć o aparat? Ostatnio stałam przed lustrem i przymierzałam się do monroe próbując sama do tego dojść, myślę, że nie byłoby problemu, ale możliwe, że tak bardzo tego chce, że po prostu to sobie wmówiłam ;d. Z góry dzięki za pomoc!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kolczyk do wargi (jaki) 10 lata 5 miesiąc temu #1541

  • szenia
  • szenia Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • "Moda przemija, styl pozostaje." ? Coco Chanel
  • Posty: 386
  • Otrzymane podziękowania 23
  • Oklaski: 9
Polecam kolczyk z bioplastu i nie koniecznie musi być o dł. 12mm (to sprawdzi piercer) a szerokość pręta 1,2mm jest OK. Z uwagi, że masz aparat na zębach odradzałabym Ci teraz monroe bo może przeszkadzać. Wg. mnie najlepszym rozwiązaniem będzie odczekanie do zdjęcia i w tedy śmiało :)
Szenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): imef
Time to create page: 0.076 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::