Temat: Kolczyk w wardze - zaczęło boleć (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Kolczyk w wardze - zaczęło boleć

Kolczyk w wardze - zaczęło boleć 9 lata 3 miesiąc temu #1893

  • Magdaa
  • Magdaa Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Dzień dobry
Potrzebuje pomocy kogoś doświadczonego.
Jakieś 3 tygodnie temu zrobiłam sobie przekłucie w wardze,w salonie, kolczyk tytanowy labret, wszystko sterylnie.
Opuchlizna pojawiła się nieduża, ciekła limfa, wszystko raczej okey, prawie nie bolało.
Postanowiłam zmienić labret na krótszy, bo tamten mocno przeszkadzał. Zmieniłam na krótszy - twister - też tytan (jestem alergiczką)
I zaczęły się problemy.
Po 2-3 dniach od włożenia twistera boli od wewnątrz. Pojawiła się chyba opuchlina ? nie wiem sama, Takie jakby warga się wybrzuszyła w około przekłucia.
Poniżej zamieszczam zdjęcia. Gdyby ktoś mógłby coś mi podpowiedzieć, czy mam się martwić?
Od dziś stosuję rumianek (płukanie) plus sól fizjologiczna.
IMG_6324.JPG


IMG_6330.JPG


IMG_6340.JPG


IMG_6342.JPG


IMG_6347.JPG
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kolczyk w wardze - zaczęło boleć 9 lata 3 miesiąc temu #1895

  • WithoutMe
  • WithoutMe Avatar
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 176
  • Otrzymane podziękowania 15
  • Oklaski: 6
Doradzone gdzie indziej ,ale tak proforma dla innych,bo jak się okazuje to nie takie oczywiste.
Kolczyka nie wymieniamy przed końcem okresu gojenia- w kółko powtarzane a jednak...
Jeśli kolczyk wydaje się za długi marsz do piercera, który wykonywał przekłucie - nikt Was nie wyśmieje po to idziecie do profesjonalisty,żeby móc wyjaśniać wątpliwości/rozwiązywać problemy w trakcie gojenia ;)
www.facebook.com/RojoPiercing/
Instagram: Rojo Piercing
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kolczyk w wardze - zaczęło boleć 8 lata 10 miesiąc temu #1979

  • Magdaa
  • Magdaa Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Witajcie.
Jakiś czas temu zrobiła mi się ziarnina. Zastosowałam papkę z aspiryny i podziałało.
Kilka dni temu znowu się pojawiła (chyba się uderzyłam w kolczyk) właśnie z nią walczyłam. Dziś ziarnina zniknęła, jednak bardzo mocno boli mnie miejsce przekłucia. Boli tak samo albo gorzej niż po przekłuciu.
Wydaje mi się, że być może warga od wewnątrz jest spuchnięta, bo kolczyk mniej wystaje.
Czy możliwe, że ból jest od podrażnienia tkanek od papki z aspiryny?
Dosyć brutalnie stosowałam tą aspirynę i wydaje mi się, że podrażniła mi miejsce dookoła przekłucia jak i być może kanał przekłucia.
Nic się nie sączy, nic nie leci, ale boli

Poproszę kogoś o poradę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kolczyk w wardze - zaczęło boleć 8 lata 10 miesiąc temu #1984

Kup kore z debu, zaparz i tym wywarem plucz jame ustna oraz rob oklady z ewnatrz lub zakup octenidol.
Piercing, skaryfikacje, implanty, suspension , modyfikacje ciala

crmbodymodifications.cba.pl/

www.facebook.com/C...M.Bodymodification.Studio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.084 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::