Temat: Problem z kolczykiem w wardze (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Problem z kolczykiem w wardze

Problem z kolczykiem w wardze 10 lata 7 miesiąc temu #1462

Witajcie, mam dosc spory problem z kolczykiem w wardze. Mam go po lewej stronie nad warga, zawsze nosilam kolczyk o dł 8mm i nie bylo z nim problemów, oczywiscie na poczatku przebitka byla 12mm. Teraz kolczyk barzo zapada mi sie wewnatrz i nie wiem co robic, czasem tak mozno sie wżyna że nie moge go wyciagnac, nie chce wymieniac kolczyka na dłuższy choc to by wiele zmienilo poniewaz juz kiedys chcialam zmienic kolczyka i.. nie moglam go spowrotem przelozyc, musiala mi sie dziurka zarosnac i zorbilam kolejnego. Boje sie ze jak przyjdzie mi przelozyc tego tez bedzie taki efekt. Od srodka smaruje to sacholem a od zewnatrz tribiotikiem co innego moge zrobic zeby szybko zeszla opuchlizna i werwnatrz od jednej strony kulka, takie zgrubienie. Pomóżcie!!! strasznie nie chce sie z nim żegnac
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Problem z kolczykiem w wardze 10 lata 7 miesiąc temu #1470

  • szenia
  • szenia Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • "Moda przemija, styl pozostaje." ? Coco Chanel
  • Posty: 386
  • Otrzymane podziękowania 23
  • Oklaski: 9
A jak długo posiadasz kolczyk w wardze? Wymień kolczyk na dłuższy i nie bój się bo taką czynność jak zmiana kolczyka musisz opanować :D Odstaw tribiotic i sachol. Płucz jamę ustną szałwią, a skórę z piercingiem oczyszczaj octeniseptem.
Szenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Problem z kolczykiem w wardze 10 lata 7 miesiąc temu #1473

Na opuchlizne o wiele lepsze sa plukanki z naparu kory z debu
Piercing, skaryfikacje, implanty, suspension , modyfikacje ciala

crmbodymodifications.cba.pl/

www.facebook.com/C...M.Bodymodification.Studio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.072 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::