Temat: fake plug a ucho przebite pistoletem (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: fake plug a ucho przebite pistoletem

fake plug a ucho przebite pistoletem 6 lata 4 miesiąc temu #2280

  • nikitek400
  • nikitek400 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
siemano kolano wszystkim, tak więc zacznę dość głupi można powiedzieć temat, ale mam pewien problem. Bardzo chciałabym kupić sobie fake plugi, między innymi dlatego, że nie jestem jeszcze pełnoletnia i rodzice nie zgodzą się na prawdziwe, a po drugie, że jednak z prawdziwymi jest więcej roboty, trzeba o to dbać a ja czasami jestem w stanie, kiedy nie mam siły się nawet umyć. A teraz moje pytanie, jakiej szerokości jest dziurka zrobiona pistoletem u kosmetyczki? Szukałam w internecie, ale odpowiedzi są różne, trudno też samemu "zmierzyć". Dopowiem, że dziurka była zrobiona jakieś 8-9 lat temu, więc nie wiem może mogła się jeszcze skurczyć (nawet nie wiem czy to tak działa). Chodzi o to, że we wszystkich sklepach grubość tego prętu od pluga wynosi 1,2 mm i zastanawiam się, czy takiej szerokości są dziurki robione pistoletem, czy takie coś można uzyskać jedynie u specjalisty i czy ewentualnie można by iść z przebitym już uchem do profesjonalisty, żeby tę dziurkę w jakiś sposób"powiększył". Można powiedzieć, że w temacie piercingu jestem zielona, tak więc bardzo przydałaby mi się odpowiedź osoby bardziej doświadczonej, z góry mówię, że mam świadomość, iż przebijanie uszów u kosmetyczki to nie jest dobry pomysł, ale miałam wtedy 7-8 lat i teraz tego nie cofnę. Z góry również dziękuję za odpowiedź
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.074 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::