Temat: Nipplepiercing (1/1) - Body Piercing Forum

Witamy na body piercing forum! Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć. Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

TEMAT: Nipplepiercing

Nipplepiercing 6 lata 9 miesiąc temu #2247

  • Laleczka
  • Laleczka Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Hej! Mam mega PROBLEM. mam kolczyk w sutku. Zahaczylam o niego i rozwrwalam sobie kawałek sutka od jednej z dziurek. I pytanie czy to się zrosnie samo jeśli będę przemywac octeniseptem? Czy mam wyjąć kolczyk i na zawsze się z nim pożegnać (mam nadzieję że nie)?
POMOCY
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nipplepiercing 6 lata 9 miesiąc temu #2249

  • Marcinw
  • Marcinw Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Oklaski: 0
Czesc lepiej przemywaj i nie wyjmuj bo po tygodniu dziurki się zarosną ja sam mam przekłute i pierwszym razem się pozbyłem w taki sposub ze wyjołem chciałem by przekłucie odpoczeło głupota a wracając do twojego pytania to uzyj sobie tylko góra tydziem jak będzie cie bardzo bolec i by się wdało opuchnięcie tribiotic sobie kup a mam pytanie ja ja swoje mam przekłute juz ponad rok a nadal z kanałów przekłucia leci krew z taką przejzystą czyms nie boli ale czy tak powino wyglądac wygojone przekłucie a uzywam stali G23
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.082 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::