Temat: Problem z ankle piercingiem (1/1) - Body Piercing Forum

Witamy na body piercing forum! Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć. Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

TEMAT: Problem z ankle piercingiem

Problem z ankle piercingiem 7 lata 2 miesiąc temu #2209

  • Merry
  • Merry Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Cześć wszystkim.
Około tydzień temu znajoma, praktykantka na piercerkę, zrobiła mi tzw ankle piercing, czyli kolczyk w okolicy kostki po zewnętrznej stronie. Wiem, wiem, jestem debilką, że się na to zgodziłam, bo powinnam pójść do salonu. Ale robiła to już tylu ludziom, że stwierdziłam, że nic się nie stanie. Głupia ja... Niestety kolczyk zaczął migrować i wolałam go wyjąć. Teraz wyglada na żółty do siniak wokół rany i obrzęk między kostką, a ścięgnem. Boję się, że to coś powaznego. Co to może być? Ktoś tak miał z jakimkolwiek kolczykiem? Za głębokie wkucie, czy coś?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Problem z ankle piercingiem 7 lata 2 miesiąc temu #2210

pro piercer nie wykonuje takich przekluc bo wie ze bedzie to migrowalo :) Stosuj oklady z naparu kory z debu jak nie minie po tyg idz na konsultacje do piercera niech zobaczy to na zywo
Piercing, skaryfikacje, implanty, suspension , modyfikacje ciala

crmbodymodifications.cba.pl/

www.facebook.com/C...M.Bodymodification.Studio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Problem z ankle piercingiem 7 lata 2 miesiąc temu #2211

  • Merry
  • Merry Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Dzięki za radę. Włożyłam 5 mm i już się wygoiło :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.068 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::