Temat: problem z kolczykiem w pępku (1/1) - Body Piercing Forum

Witamy na body piercing forum! Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć. Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

TEMAT: problem z kolczykiem w pępku

problem z kolczykiem w pępku 7 lata 6 miesiąc temu #2191

  • solka
  • solka Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
wiec tak, mam kolczyk w pepku prawie 3 miesiace. Goił sie dobrze, nie bolał. Zrobilam go na wakacjach za granicą jako taką troche pamiątke :) w studio dostalam sól fizjologczna, zapasowy kolczyk (tytan) i masc cos jak tribiotc (?) nie uzywalam masci bo mnie ne boalo ani nic takego, nawet czerwone zbytnio nie bylo. Po tygodniu zmieniłam kolczyka poniewaz kuleczka sie zgubila a od drugiego kolczyka nie bardzo pasowala. wtedy przez dwa dni uzywalam masci, nie bołalo dalej ani nic (pisze to bo moze miec związek z tym co sie teraz dzieje) Dwa dni temu obudzilam sie w nocy bo pociągnelam przez sen za kolczyk, troszke leciala krew bardzo boalo, zakleilam plastrem zeby juz nie zaczepiac i poszlam spac. Rano jak wstalam to bol byl 3 razy wiekszy niz przy przebijanu, oczyscilam kolczyk i zobaczylam taką jakby gulke na dole i z niej lecala krew i chyba ropa strasznie bolalo a krew sie po trszoke dosc dlugo sączyla. Teraz smaruje to mścia i solą ale nie wiem co to moze byc. Ziarna? to od pociągniecia? nie wiem co mam zroibc, zostawic czy wyjąc
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.085 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::