Temat: Microdermal migracja ??? (1/1) - Body Piercing Forum

Witamy na body piercing forum! Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć. Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

TEMAT: Microdermal migracja ???

Microdermal migracja ??? 8 lata 1 miesiąc temu #2108

  • Rivi93
  • Rivi93 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Witam
od około 2 lat posiadam microdermala, kilka dni temu zauwazyłam ze wokół przebicia zrobił sie dziwny. Chcialam wiedzieć czy to migracja bo bardzo go lubie alejeśli to migracja no to wiadomo że bede musiała , martwie sie ze to co mam wokół kolczyka to blizna ale sami ocencie przesyłam zdjecie troche nie wyrażne ale wokół kolczyka jest czerwone.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Microdermal migracja ??? 8 lata 3 tygodni temu #2109

  • Midian
  • Midian Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 10
  • Oklaski: 0
Hej, nie wygląda to za dobrze. czy mam tylko takie wrażenie czy on Ci wrasta ? sprobój potraktować miejsce zaczerwienione rywanolem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Microdermal migracja ??? 8 lata 3 tygodni temu #2112

  • Rivi93
  • Rivi93 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Więc tak miałam cały czas kolczyk kuleczke i mi trochę wrósł a zamieniłem sobie kolczyk który przylegal do skóry ( był płaski) i po tym jak zmieniłam na płaski to po kilku dniach jak odkrecilam i gwint wygląda teraz prawidłowo wyszedł do wierzchu i jest równo że skóra. Kupiłam sobie osctenisept i sobie przemywam i jest już lepiej. Rywanol kupić to maść jakas?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Microdermal migracja ??? 8 lata 3 tygodni temu #2113

  • Midian
  • Midian Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 10
  • Oklaski: 0
podobno jest rywanol w saszetkach, konsystencja zawiesiny, nakładaj na patyczek do uszu i smaruj miejsce. jesli octenisept pomaga to juz dobra wiadomosc :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Microdermal migracja ??? 8 lata 3 tygodni temu #2114

  • Midian
  • Midian Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 10
  • Oklaski: 0
Na chłopski rozum ;) końcowa - dysk powinna bym lepsza, kulka może wrastac ze wzgledu na okragły kształ nie ma się na czym oprzeć
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 tygodni temu przez Midian.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.078 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::