Temat: Uczulenie od kolczyka w brwi (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Uczulenie od kolczyka w brwi

Uczulenie od kolczyka w brwi 12 lata 1 miesiąc temu #561

  • Villemo
  • Villemo Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Witam tydzień temu przekułam brew używałam przez 2 dni tribiotyku zaczeło strasznie swędzieć później pojawiała się wysypka opuchlizna wyglądam jak bokser :( nie wiem jak temu mogę zaradzić męcze się z tym od niedzieli.W aptece doradzili mi octenisept,miał ktoś taki problem jak ja?jak sie tego shitu pozbyć mam już kolczyk w pępku i w jezyku i nigdy mi sie tak nie paprało i raz miałam już brew i zagoił się bez problemu ale było za płytko i wypadł teraz mam w tym samym miejscu.Może musze z kolczyka zrezygnować?on napewno jest ze stali kupiłam u kosmetyczki i salon był sprawdzony więc może to tribiotyk?jak się tego teraz pozbyć?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uczulenie od kolczyka w brwi 12 lata 1 miesiąc temu #562

  • szenia
  • szenia Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • "Moda przemija, styl pozostaje." ? Coco Chanel
  • Posty: 386
  • Otrzymane podziękowania 23
  • Oklaski: 9
To może być uczulenie na nikiel, który jest w stali chirurgicznej. Lub na jakiś składnik tribiotica. Dobrze, że panie w aptece zaproponowały Ci octenisept, trafnie bo jest naprawdę dobry do piercingu. Radzę żebyś poszła do piercera na wymianę kolczyka z bioplastu - nie uczulający. A następnie do lekarza pierwszego kontaktu niech sprawdzi czy jakiś składnik mógł Cię uczulić. Jeszcze jedno: wspomniałaś, że wcześniejszy kolczyk migrował i obecny jest w tym samym miejscu. Uważaj bo ten też może wymigrować bo skóra w tym miejscu już nie jest właściwa.
Szenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Uczulenie od kolczyka w brwi 12 lata 1 miesiąc temu #565

  • Villemo
  • Villemo Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
DZIEKUJE:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.073 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::