Temat: Jak rozpocząć rozpychanie tuneli? (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Jak rozpocząć rozpychanie tuneli?

Jak rozpocząć rozpychanie tuneli? 12 lata 5 miesiąc temu #392

  • utopia
  • utopia Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Jak zacząć rozpychanie dziurek? Bez rozwalania sobie ich przez uprzednie włożenie sztangi 1,6?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jak rozpocząć rozpychanie tuneli? 12 lata 5 miesiąc temu #393

  • ericson-piercing
  • ericson-piercing Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 49
  • Otrzymane podziękowania 4
  • Oklaski: 4
Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś sztangą zaczynał rozpychanie uszu :D tym bardziej 1.6 :D
Są 3 sposoby rozpychania uszu :D pierwszy to wycięcie igłą biopsyjną, jest szybko , ale później brzydko i wolno zarasta, w wypadku zlikwidowania kolczyka. druga metoda to wolna, bezbolesna i bezproblemowa a mianowicie rozpychacze które są w różnej formie, albo tapery albo spirale. Najlepiej zaczać rozpychanie dziurki od wymiaru 1.2 Można sobie kupić zestaw taperów i rozpychać 1-2 mm na tydzień. Nie więcej bo można uszkodzić ucho a nawet przerwać. 3 sposoób (zależny od tego jak wielkie chcesz mieć otwory) jak już masz przykładowo 10mm tunel to można założyć do niego kolczyka (kółko, podkowa) który pod własną wagą rozciągnie jeszcze ucho (byle nie był za ciężki) :)
Needles are good :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jak rozpocząć rozpychanie tuneli? 11 lata 8 miesiąc temu #709

  • vernille
  • vernille Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 7
  • Oklaski: 0
Witam,chce zrobić sobie tunel, no i zaczełam od jednego ucha, nosiłam 1,6 później 2mm. nosilam 2mm ponad miesiąc, wczoraj włozyłam spirale..z cięzkim bólem przesuwałam ją co 30 minut dalej. nie weszła nawet do połowy, no ale zostawiłam ją tak.dziś strasznie ucho mnie boli wyjełam ozdobe i ucho zaczeło krwawić i jest całe spuchnięte. Nawilżam je olejkiem yoyoba i masuje . Co mogłam zrobić źle i co teraz mam robić?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jak rozpocząć rozpychanie tuneli? 11 lata 8 miesiąc temu #719

  • szenia
  • szenia Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • "Moda przemija, styl pozostaje." ? Coco Chanel
  • Posty: 386
  • Otrzymane podziękowania 23
  • Oklaski: 9
Na rozciąganie małżowiny usznej każdy organizm inaczej reaguje. Mogło trochę pokrwawić bo rozpychasz kanał na większą średnicę. Zastąp olejek na triobiotic. Nosząc kolczyk w uchu staraj się nim ruszać, kręcić aby kanał dobrze się formował tylko z umiarem :D
Szenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jak rozpocząć rozpychanie tuneli? 11 lata 7 miesiąc temu #755

  • Alvaroo91
  • Alvaroo91 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
A ja mam takie pytanie, żeby nie zakładać nowego tematu napisze tu, chodzi mianowicie o to, że mam tunel 5 mm, ale wielkość chyba nie jest ważna - nosze ze stali chirurgicznej, myje dziurkę minimum raz dziennie, a mimo to czuć lekki odór gdy wyjmie się tunel lub dotknie się dziurki i powącha tego.
Czy rozwiązaniem może być zmiana tunelu na taki z innego materiału, np akrylu?
Bartosz a.k.a. Alvaroo
Ostatnio zmieniany: 11 lata 7 miesiąc temu przez Alvaroo91.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.083 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::