Temat: Tunele - Pytania (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Tunele - Pytania

Tunele - Pytania 10 lata 7 miesiąc temu #1412

  • Verunus
  • Verunus Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Witam, mam 14 lat i chciałbym sobie zrobić tunele. Nigdy nie miałem przekłutych uszu. W związku z tym mam parę pytań:
1. Gdy przekłuje uszy to muszę nosić kolczyki zdrowotne? Czy mogę od razu założyć plug'a lub sztangę?
Np. www.wildcat.pl/pics/skp.jpg
www.wildcat.pl/pics/kob.jpg
www.wildcat.pl/pics/mic.jpg
2. Ile mniej więcej goi się ucho po przekłuciu, aby można było założyć tunele?
3. Z jakiego materiału polecacie rozpychacze, tunele, sztangi, plugi itd.? Stal chirurgiczna raczej odpada, ale nie jestem jeszcze pewien czy jestem uczulony na nikiel.
4. Przy przekłuwaniu jaką igłą przekłuwać? Tzn. ile mm? Słyszałem, że najlepiej 1,2mm lub 1,6mm.
5. Czy to prawda, że tunele śmierdzą i trzeba je myć codziennie przynajmniej 1x? Jeżeli tak to jak? Wiem, że najlepiej olejkiem jojoba ale jak się to myje? Trzeba wyjąć tunele/rozpychacze?
6. Od kiedy mam zacząć myć uszy olejkiem jojoba? Od razu po przekłuciu czy dopiero gdy założę rozpychacze?
To chyba wszystko co chciałbym wiedzieć. Jeśli coś mi się przypomni to napiszę. Z góry dzięki za odp.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Tunele - Pytania 10 lata 3 miesiąc temu #1598

  • lukaszek
  • lukaszek Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
1. Wydaje mi się, że nie powinno się zaczynać od razu od sztangi czy pluga. Ponoś zdrowotne jakiś czas niech się wszystko zagoi.
3. Rozpychacze plastikowe czy drewniane nie spowodują uczuleń.


Tak od siebie to poczekałbym z decyzją na tunele. Masz dopiero 14 lat i mogą Ci się znudzić za jakiś czas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.078 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::