Temat: Krzywo przekłuty kolczyk w pępku (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Krzywo przekłuty kolczyk w pępku

Krzywo przekłuty kolczyk w pępku 11 lata 11 miesiąc temu #623

  • Lenka7x
  • Lenka7x Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Oklaski: 0
Hej! Mam pewien problem... Wczoraj przebiłam sobie pępek, więc jestem wśród Was nowa ;) zrobiłam to jednak ciutkę krzywo (zdjęcie w załączniku) z bliska nie widać, ale mam w miarę widoczne mięśnie brzucha i z daleka widać, że jest jakieś 2-4mm za bardzo w lewo. Potrzebuję rady. Czy wyciągnąć kolczyk poczekać aż się zarośnie i przebić od nowa (wolałabym nie!) czy poczekać (koleżanka mówiła, że dziurka się i tak trochę rozciągnie, tylko pytanie czy na tyle, aby ukryć mój błąd?) :oops:

xx.JPG
Ostatnio zmieniany: 11 lata 1 tydzień temu przez szenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Krzywo przekłuty kolczyk w pępku 11 lata 11 miesiąc temu #625

  • ericson-piercing
  • ericson-piercing Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 49
  • Otrzymane podziękowania 4
  • Oklaski: 4
Sama sobie przebijałaś że tak krzywo wyszło? Jeśli tak to nic dziwnego :P Rozciąganie dziurki to kiepski pomysł i mało efektowny. Ja osobiście bym go wyjął póki świeże przekłucie to się szybko zagoi i bez śladów, poczekał jakiś czas i przekuł jeszcze raz tym razem prosto, ale nie jest tak źle... równie dobrze możesz go zostawić dając większą górną kulkę która trochę zamaże tą różnicę :) To już Twój wybór :) Ale brzuszek masz śliczny :D :D
Needles are good :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Lenka7x

Krzywo przekłuty kolczyk w pępku 11 lata 11 miesiąc temu #626

  • Lenka7x
  • Lenka7x Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Oklaski: 0
Hahaha dzięki :P

Tzn. wstyd się przyznać, ale chcąc oszczędzić kasę postanowiłam przebić sobie sama, ale w między czasie moja stara kumpela (obecna studentka kosmetologii) zaproponowała, że ona to zrobi. Zawsze lepiej jeśli się da być w rękach specjalisty zwłaszcza, że mówiła, że przebijała pępki już nie jednej osobie. Okazało się, że kłamała! W połowie przebijania spanikowała i zostałam z werflonem w brzuchu :/ mialam wybór albo wyjąć, albo przebić więc przebiłam, ale ręce mi się strasznie trzęsły z bólu i nie patrzyłam czy robię to dobrze. Wniosek: chcesz coś zrobić dobrze, zrób to sam! Sama przebijałam sobie chrząstkę, nie znając tej strony i nie mając pod ręką dobrych porad i jakoś wszystko poszło ok! Ale, póki co igieł przez przynajmniej miesiąc będę się bała :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Krzywo przekłuty kolczyk w pępku 11 lata 11 miesiąc temu #628

  • Klaudia
  • Klaudia Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
cześć ;) Mam problem z kolczykiem. Przez parę dni obok dolnej dziurki rósł mi bąbelek, jednak od wczoraj wystaje z niego jakby mięso. Kolczyk jest z tytanu, robiłam go w studiu. Powinnam przemyć bąbelek spirytusem? Z góry dziękuje ;)

kolczyyk.JPG
Ostatnio zmieniany: 11 lata 1 tydzień temu przez szenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Krzywo przekłuty kolczyk w pępku 11 lata 11 miesiąc temu #629

  • Lenka7x
  • Lenka7x Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Oklaski: 0
Szperając po innych forach natrafiłam na takie zdjęcie (załącznik).
Dziewczynie doradzano 7 dni smarowania tribiotykiem i przemywanie solą fizjologiczną, póki nie zniknie. Podziałało ;)
Mimo wszystko jeśli jednak stan zapalny będzie się utrzymywał dłużej niż miesiąc doradzam zmianę lub nawet całkowite wyjęcie kolczyka.
Z tego co czytałam to dość częsty przypadek, więc głowa do góry^^

www.jpg
Ostatnio zmieniany: 11 lata 1 tydzień temu przez szenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Krzywo przekłuty kolczyk w pępku 11 lata 11 miesiąc temu #630

  • ericson-piercing
  • ericson-piercing Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 49
  • Otrzymane podziękowania 4
  • Oklaski: 4
Nie wygląda to jak stan zapalny :P Lenka zostaw namiar do siebie to sie odezwe i pogadamy :P
Needles are good :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Krzywo przekłuty kolczyk w pępku 11 lata 11 miesiąc temu #637

  • szenia
  • szenia Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • "Moda przemija, styl pozostaje." ? Coco Chanel
  • Posty: 386
  • Otrzymane podziękowania 23
  • Oklaski: 9
Lenka7x co do krzywego przekłucia to można zamaskować krzywiznę zakładając kolczyk w paski :D
Szenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.089 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::