Temat: Kolczyk w pepku gojenie (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Kolczyk w pepku gojenie

Kolczyk w pepku gojenie 7 lata 1 miesiąc temu #2215

  • Lobuzy1998
  • Lobuzy1998 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 0
Kolczyka w pepku zrobiłam 12 września czyli już ma prawie 6 miesięcy, ale zaczęły się z nim kłopoty :/ obecnie mam taki problem, że pod tą dolną kulką mam z boku taką kulkę żółtą z czerwoną kropką w środku. Zauważyłam to dzisiaj i nie wiem czy to nie przez to, że miałam dzisiaj spodnie z wysokim stanem? I dodam jeszcze, że mialam nie dawno takie coś samo tylko, że mniejsze i zaczęłam psikac octaniseptem i zeszło po iluś dniach, a teraz znowu powróciło, tylko, że większe :/ Przeklucie pępka wykonywał p iercer i było bardzo profesjonalnie i sterylnie wszystko przeprowadzane. Czytałam że to może być keloid czy ziarnina czy jeszcze dzikie mieso. Ja się boję, ze to może być zakażenie czy coś:( u lekarza byłam z tym jakoś 4 dni temu (jak jeszcze nie miałam tej babli ) i powiedziała, żebym psikala octaniseptem. A no i bym zapomniala.. jakos 3 tygodnie-4 tygodnie temu dostalam od chlopaka kolczykando pepka zlotego no i go oczywiscie zalozylam, ale zaczal sie babrac wiec wymienilam na ten co piercer daje jak od razu przekluwa. Dołączam jeden załącznik i z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Ostatnio zmieniany: 7 lata 1 miesiąc temu przez Lobuzy1998.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): CrMBodymodificationsStudi
Time to create page: 0.078 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::