Temat: Alergie (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Alergie

Alergie 9 lata 1 dzień temu #1963

  • Allowsmile
  • Allowsmile Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Witajcie :) Mam spory problem, poniewaz marzy mi się zrobienie kolczyka w pępku. Mam jednak alergię na nikiel i chrom, ktore sa składnikami stali chirurgicznej. Potrzebuję porady - jakiego materiału kolczyk byłby odpowiedni, na czas gojenia się przekucia? Czy mozna czyms zastąpić stal chirurgiczna? Po zagojeniu oczywiscie jest duzo możliwości, srebro, tytan, złoto itd., ale nie mam pojęcia jaki materiał bedzie odpowiedni na poczatek.
Dziekuje za pomoc :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Alergie 9 lata 36 minut temu #1964

  • WithoutMe
  • WithoutMe Avatar
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 176
  • Otrzymane podziękowania 15
  • Oklaski: 6
Stali chirurgicznej nawet jeśli się nie ma na nikiel uczulenia nie używa się do świeżych przekłuć,bynajmniej nie powinno się tego od dawna robić...
Co do Twojego problemu, proś o tytan g23 lub bioplast, tam gdzie Ci zaproponują stal uciekaj ;)
Btw. Czemu tytan niby dopiero po zagojeniu, pierwsze słysze ;)?
www.facebook.com/RojoPiercing/
Instagram: Rojo Piercing
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Allowsmile

Alergie 8 lata 11 miesiąc temu #1966

  • Allowsmile
  • Allowsmile Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Tez się zdziwiłam, bo z tego co czytałam na pierwszy kolczyk powinnam wybrac wlasnie bioplast, ptfe, tytan, natomiast piercerka stwierdziła, ze na poczatku zawsze zakłada wszystkim stal chirurgiczna i nie wie co innego moze mi zaproponować. Chyba musze znalezc sobie kogos innego do przekłucia, bo po Twoim komentarzu ten jej brak niewiedzy mnie przeraził. :) Dziekuje bardzo za odpowiedz :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.086 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::