Temat: Proszę porade (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Proszę porade

Proszę porade 8 lata 9 miesiąc temu #2024

  • trash_cats
  • trash_cats Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Witam
Mam meduse od 2 tygodni ale zrobiona jest troche pod kątem po stronie wewnętrznej, z zewnatrz prezentuje się świetnie ale ten fakt że jest krzywo mnie denerwuje bo byłam u jednego z najlepszych piercerów na Śląsku i zapłaciłam też nie mało licząc na pełen profesjonalizm. Piercer stwierdził że mam poczekac aż się zagoi, zmieni kolczyk na krótszy i w tedy mam ocenić czy zostawiam czy robie na nowo. Ja wolałabym wyjąć już teraz i poczekać aż się zrośnie niż marnowac zbędny czas tylko czy tak można? Sama stopka nie wbija się jakoś bardzo ale minimalnie moge stwierdzić. Czy mogę prosić o porade co mam zrobić z tym fantem? Czy to ważne jak kolczyk jest zrobiony od wewnątrz skoro na zewnatrz prezentuje się dobrze? Czy tylko panikuje bez powodu? A jak będę chciała zrobić na nowo to czy ten sam piercer zrobi mi to za darmo w ramach rekompensaty czy już nie ponosi odpowiedzialności?
Poniżej wstawiam zdjęcia ale jak delikatnie podniose wargę to krzywizny aż tak bardzo nie widać dlatego mam lekki mętlik co z tym zrobić.
Za odpowiedzi z góry dziękuje.
Zdjcie0090.jpg


Zdjcie0092.jpg


Zdjcie0093.jpg
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Proszę porade 8 lata 8 miesiąc temu #2028

  • WithoutMe
  • WithoutMe Avatar
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 176
  • Otrzymane podziękowania 15
  • Oklaski: 6
Wstaw zdjęcie w kolorze wtedy będzie łatwiej doradzić bo na czarno-białym słabo widać
A czy można wyciągnąć wcześniej żeby zagoić ? Oczywiście,że można wiele spartaczonych przekłuć tak znika ;)
Jest ważne jak jest od środka ze względu chociażby na szkliwo czy umiejscowienie przy dziąśle.
www.facebook.com/RojoPiercing/
Instagram: Rojo Piercing
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.107 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::