Temat: Helix - czy mogę przekłuć ponownie? (1/1) - Body Piercing Forum

TEMAT: Helix - czy mogę przekłuć ponownie?

Helix - czy mogę przekłuć ponownie? 9 lata 9 miesiąc temu #1726

  • Pelococta
  • Pelococta Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Cześć i czołem wszystkim forumowiczom :)

Postanowiłam się zarejestrować u Was, żeby dopytać o kwestie związane z moim nieszczęsnym uchem...

Kilka lat temu zmontowałam sobie u kosmetyczki dwa kolczyki w środkowej części ucha (to chyba nadal nazywa się helix? ;) więcej na środku "wysokości" ucha). O ile górny kolczyk goił się ładnie, o tyle dolny... matkobosko co ja z nim przeżyłam. Krwawienie, ropienie, babranie, ból - po kilku próbach doprowadzenia go do stanu normalnego poddałam się i wyjęłam kolczyki. Obydwa. Oczywiście nieużywane dziurki zarosły, teraz mam na nich blizny.
Podejrzewam, że babranie uszu wzięło się stąd, że przebijałam je u kosmetyczki - nigdy więcej kłucia z pistoletu...

Jako, że nadal tęsknie patrzę w stronę tychże kolczyków, mam pytanie: czy można ponownie przebić uszy w tych samych miejscach? A może powinnam jednak zostawić te blizny w spokoju i przekłuć w nieco innym miejscu?

Boję się, że blizny się powiększą, może pojawią się nowe... czy to możliwe, że po prostu moje uszy "nie chcą" kolczyków w tym miejscu?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Helix - czy mogę przekłuć ponownie? 9 lata 9 miesiąc temu #1732

  • Zakręcony86
  • Zakręcony86 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 2
Twoje ciało najwidoczniej nie toleruje w tym miejscu kolczyków.
Nie rób tego ponownie w tym samym miejscu, grozi to ponownym wydzielaniem osocza, przebarwieniami, a nawet usunięciem części ucha...
Więc jeśli nie musisz, to daruj sobie ten kawałek ucha :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc temu przez Zakręcony86. Powód: literówka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Pelococta

Helix - czy mogę przekłuć ponownie? 9 lata 9 miesiąc temu #1733

  • Pelococta
  • Pelococta Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Chlip... zatem zostawię to miejsce w spokoju. A gdybym spróbowała przebić ucho w górnej części? W końcu kolczyk, który był położony wyżej goił się dosyć ładnie. Warto...?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Helix - czy mogę przekłuć ponownie? 9 lata 8 miesiąc temu #1739

  • Zakręcony86
  • Zakręcony86 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 2
Hmm... Warto nie warto... Trzeba pamiętać, że zdrowie jest najważniejsze. Jednakże spróbowałbym od jakiegoś małego kolczyka.
Mam też nadzieję, że tylko dolna część jest tak wrażliwa. Obym się nie mylił! Powodzenia :)
No i napisz jakie efekty.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.078 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::